Підприємством забезпечено у повному обсязі виплату заробітної плати медичним працівникам у січні 2022 року у розмірах, встановлених постановою КМУ від 12.01.2022 року №2: не менше 20 000 гривень лікарям та професіоналам з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності та не менше 13 500 гривень для посад молодших спеціалістів з медичною освітою.

Перелік зобов'язань надавача медичних послуг щодо забезпечення належного рівня надання таких послуг за договом

Детальніше...

Графіки роботи лікарів КНП "ЦПМСД №3 м. Вінниці":

Понеділок - П'ятниця (згідно графіку вказаного нижче).

Субота - 09.00 - 16.00, (кабінет №108), надання невідкладної допомоги дорослому та дитячому населенню , видача довідок про смерть.

Неділя - 09.00 - 16.00, (кабінет №108), надання невідкладної допомоги дорослому та дитячому населенню, видача довідок про смерть.

Субота, неділя після годин прийому для дорослого населення звертатись до приймального відділення МКЛ №1 та МКЛ ШМД. 

Для дитячого населення звертатися в приймальне відділення ЦМтД.

Для онлайн запису перейдіть за посиланням:

https://de.vmr.gov.ua/

Детальніше...

 

       22 та 23 липня  у Вінниці усі охочі зможуть  щепитись у Центрі вакцинації за адресою: вул. Стрілецька, буд. 44 (Міський палац мистецтв «Зоря»). А в суботу та неділю будуть працювати два Центри вакцинації населення. Вони розташуються за адресами: вул. Соборна, буд. 68 (приміщення Експоцентру), та вул. 600-річчя, буд. 17 (ТРЦ «Мегамолл» Льодова арена). В усіх цих пунктах  щеплюватимуть вінничан, яким виповнилось18 років,  вакциною «Соmirnaty» від «Pfizer». Імунізуватимуть  містян безкоштовно.

Детальніше...

Сьогодні, 28 жовтня, визначили переможців "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ". На їх реалізацію у 2021 році виділили 8 мільйонів гривень. Перемогу отримали 7 великих проєктів та 9 малих. 

Детальніше...

Встановлені тарифи (без ПДВ) на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством

«Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м. Вінниці»

 

Детальніше...

     Шановні пацієнти та друзі медичних закладів КНП ЦПМСД № 3 та КНП МКЛ № 1 м. Вінниці! У наших минулих публікаціях ми повідомили Вам про участь в конкурсі «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ» нашого проекту «Комфортний простір очікування та відпочинку пацієнтів медичного містечка на Вишенці». Ми отримали шалену підтримку і дуже Вам за це вдячні. Більше 5тис. користувачів ФБ дізналися про нашу ініціативу та дуже багато людей її підтримали.

Детальніше...

     Шановні наші пацієнти! Доводимо до Вашого відома, що на території обслуговування КНП ЦПМСД № 3 почастішали випадки шахрайства. Користуючись карантинними заходами, нечисті на руку ділки пропонують жителям  Вінниці  придбати у них засоби, ліки, які за їх ствердженням зможуть запобігти чи врятувати від випадків зараження коронавірусом.

Детальніше...

      18 березня на  позачерговій сесії Вінницької міської ради було прийнято рішення про введення  карантинних заходів у Вінниці  з метою перешкоджання поширення корона вірусної  інфекції.

Детальніше...

З метою покращення якості надання медичної допомоги на рівні молодших спеціалістів з медичною освітою, підвищення престижу професії медичної сестри 2020 рік визнано Міжнародним роком медсестринства.

Більшість працівників охорони здоров'я в усьому світі - це медичні сестри. Проте роль медсестер у суспільстві та навіть в медичному середовищі залишається недооціненою.

Детальніше...

Відповідно до постанови КМУ від 27 листопада 2019 р. № 1074 для гарантованого забезпечення надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги відповідно до потреб населення госпітального округу та суміжних госпітальних округів, поступового формування спроможної мережі надавачів медичних послуг визначаютьсяопорні заклади охорони здоров’яна період до трьох років.

Детальніше...

     Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці» інформує громадян Вінничини про створення Опікунської ради, яка є невід’ємною складовою будь-якої лікарні, яка виконує широкий спектр функцій. Опікунська рада при закладі охорони здоров’я – орган демократичного управління, який створюється демократичним шляхом запрошуючи та обираючи найкращих кандидатів за спільною ініціативою адміністрації підприємства

Детальніше...

     З метою організації прозорого та неупередженого відбору найкваліфікованіших кадрів, які мають глибокі професійні знання, володіють високими інтелектуальними здібностями та етичними якостями, враховуючи кваліфікаційні вимоги до посади Медичного директора, затверджені Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров'я», затвердженого наказом МОЗ України від 29.03.2002 року №117 (зі змінами), на підставі п. 6.4.6 розділу 6 Статуту КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м. Вінниці»

Детальніше...

Щорічно 7 квітня, за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров’я.

Детальніше...

У КНП "ЦПМСД №3" понад тридцять відсотків слабозрячих пацієнтів, та тих, які не бачать взагалі. Тому були  встановлені звукові маячки. Пристрої допоможуть їм краще орієнтуватися у просторі без сторонньої допомоги.

Детальніше...

Онко-скринінг: які обстеження і у якому віці треба проходити чоловікам та жінкам

Більшість форм раку можна вилікувати на початкових стадіях. Наприклад, рак молочної залози на I стадії виліковний у 95% жінок. Натомість кожній четвертій жінці в Україні рак грудей діагностують вже на ІІІ-ІV стадії, коли ефективність лікування значно знижується. Схожа ситуація і зі здоров'ям чоловіків: у 21% випадків рак простати виявляють вже на метастатичних стадіях. 

Разом з Національним інститутом раку пропонуємо анкети, які допоможуть звірити, які обстеження і як часто варто проходити, щоби зберегти своє здоров’я. 

Детальніше...

Кодекс етичної поведінки працівників у КНП «ЦПМСД №3 м. Вінниці»

 1Загальні положення

1.1. Кодекс  етичної поведінки   працівника  є задекларована в принципах система моральних і професійних цінностей та правил поведінки працівників підприємства (далі – Кодекс),призначений для уточнення норм службової поведінки та доброчесності, яких повинні додержуватися всі працівники підприємства.

1.2.Працівник підприємства при виконання своїх службових обов’язків керується Конституцією України, законами України, іншими нормативно-правовими актами, даним Кодексом та загальними морально-етичними нормами поведінки в суспільстві.

Детальніше...

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3

м. Вінниця" 21029, вул. Хмельницьке шосе, 96

Реєстратура: ​т. (0432) 46-02-63

Розробка сайту «Webhit»