Останні 5 років всією сім'єю спостерігаємось у Тетяни Іванівни Астахової! Хочеться відмітити її професіоналізм, чуйність, тактовність та доброту. Тетяна Іванівна завжди з нами на зв'язку, ніколи не відмовила! Також хочеться подякувати медсестрі Ользі Анатоліївна! Дякуємо за Вашу нелегку працю, низький Вам уклін!

Ольга Дилик
10 липня 2021

Надзвичайно задоволена наданою медичною допомогою, консультаціями та підтримкою сімейного лікаря Сокольвяк Анни Борисівни та медичної сестри Дворчук Лілії Анатоліївни. Дякую всьому колективу на чолі з завідуючою амбулаторії ЗПСМ №4 Собченко Галиною Василівною - завжди уважні, чуйні, віддані своїй справі.Бажаю успіхів в роботі, наснаги та професійного розвитку. А головне МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я в такий складний час.

Євгенія
30 квітня 2021

Линдюк Олена Романівна - гарний спеціаліст та чуйна людина, яка лікує не тільки тіло, але і душу. Дякую Вам!

Оксана
25 березня 2021

Багато років наша родина лікується, консультується, перебуває під контролем та опікою накращого сімейного лікаря БАЛАЦЬКОЇ ОЛЕНИ РОСТИСЛАВІВНИ, якій ми дуже вдячні за слушні, чіткі поради, завжди ввічливе і доброзичливе ставлення! Дуже дякуємо за нелегку працю. З любов'ю та повагою сім'я Бахур.

Олександр
29 січня 2021

Денисюк Наталія Василівна! Найкращий лікар! Завжди уважно вислухає, призначає дієве та ефективне лікування! Дуже відповідальна, ввічлива, терпляча. Професіонал своєї справи. Сімя Лобозінських дуже вдячна вам за працю!

Ирина
4 січня 2021

У такий складний час пандемії хочу висловити подяку сімейному лікарю ЦПМСД 3 - Проценко Людмилі Василівні. Людмила Василівна чудовий і кваліфікований лікар! Під час лікування проявляє себе як професійний, компетентний і уважний лікар, і що важливо, одночасно дуже приємна і чуйна людина. Вона уважно вислуховує скарги і зважено приймає рішення щодо лікування. Готова прийти на допомогу і у позаробочий час, що в теперішніх умовах дуже важливо!

Ольга Колосовська
23 жовтня 2020

Дуже хочеться сказати найгарніші слова про сімейну Лікарку від Бога - Паламарчук Тамілу Павлівну. Та, мабуть, всіх гарних слів бракуватиме. Вона не лікарка - вона Мама для своїх пацієнтів. Бо тільки мама може піклуватися з таким хистом, з таким душевним теплом й турботою, з таким милосердям й великим серцем.
Величезний професіоналізм, глибокі знання, індивідуальний підхід, миттєвий психоаналіз, а в результаті - вірний діагноз, правильно-професійне лікування, і, одужавший пацієнт. Це - Таміла Павлівна Паламарчук - Лікарка від Бога.
Велике спасибі Вам, шановна Таміло Павлівно!

Андронік Людмила Дмитрівна
22 жовтня 2020

Наша семья вся подписала договор с Яблонской Натальей Гвидоновной и очень довольны своим выбором! В качестве семейного доктора проявляет себя профессионально, компетентно и внимательно, и, что по важности у нас стоит на одном уровне с профессиональными качествами, очень приятный и отзывчивый человек! Всегда приветливо встретит, добродушно улыбнется, внимательно выслушает, и взвешенно отнесётся к ситуации. Всегда помогает, даже в не рабочее время, хотя мы все люди и понимаем, что без особой надобности беспокоить человека не стоит.В общем - рекомендую ! :)

Анна
22 вересня 2020

Багато років наша сім'я користується послугами лікаря Денисюк Наталії Василівна. Завжди слушні, чіткі поради, завжди ввічливе і доброзичливе ставлення. Вважаю, що саме такими професіоналами і повинні бути сімейні лікарі.
Сім'я Каплун-Людва.

Валентина Каплун
2 березня 2020

Висловлюю щиру подяку лікарю денного стаціонару Соломанюк Н. В. Наталя Володимирівна не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя та здоров’я. Має медичне покликання, ставити хворих на ноги!
В неї добре серце та золоті руки.

Тетяна
21 листопада 2018

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3

м. Вінниця" 21029, вул. Хмельницьке шосе, 96

Реєстратура: ​т. (0432) 46-02-63

Розробка сайту «Webhit»